Dnes je středa 12. prosinec 2018, svátek má Simona

O NÁS

 • O vzdělávací agentuře
 • Vzdělávací agentura TSM, spol. s r.o. byla zapsána do obchodního rejstříku dne 12. listopadu 1990. Za ty roky jsme prošli velkými změnami – změny sídla, personální změny, ale i částečné změny v zaměření realizovaných seminářů a rozšíření nabídky seminářů.

  Došlo k podstatnému rozšíření nabídky vzdělávacích kurzů pro veřejnost a zaměření i na zakázková školení.

  Původní sídlo společnosti bylo v Brně, na Bayerově ulici, později ve Vyškově na Masarykově náměstí. Dnes vzdělávací agentura sídlí na ulici Dukelská 12 ve Vyškově. Zde máme nejen kanceláře, ale i vlastní učebnu.

  Náš tým pořádá semináře po celé republice – nejširší pole působnosti však máme v Brně. Brnem ale naše působnost nekončí, školíme ve všech krajských městech a i v místě sídla firmy - ve Vyškově . V Brně a Praze máme školící prostory v trvalém nájmu, vybavené vlastním zařízením.

  Náš TSM tým tvoří odborně proškolení pracovníci, kteří pro Vás akce organizačně zajišťují. Lektoři seminářů jsou přední odborníci v dané problematice s bohatými praktickými zkušenostmi.

  Od samotného vzniku naší agentury pořádáme otevřené semináře pro širokou veřejnost. Později jsme rozšířili naši nabídku i o firemní zakázková školení - tzv. školení na míru, dle požadavků Vás, našich klientů.

  Kvalita služeb, které nabízíme, vyplývá z dlouholeté zkušenosti a je podpořena systémem zabezpečení jakosti podle norem ISO 9001. Certifikát ISO 9001 jsme získali v roce 2004 a každý rok ho úspěšně obnovujeme. Máme stanovenou politiku jakosti, kterou se při poskytování svých služeb řídíme. Politika jakosti

  Již několik let předáváme naše zkušenosti i mladé generaci - studentům střední školy, kteří v agentuře vykonávají ekonomickou praxi. V roce 2011 se nám podařilo získat prostředky z ESF pro projekt „ Inovace odborné praxe“ na vytvoření kanceláře studentům přímo v agentuře TSM. Studenti u nás vypracovávají s pomocí tutora, zaměstnance TSM, zadané úkoly. V praxi tak poznají, jak vypadá každodenní život v kanceláři a především aplikují poznatky získané při studiu v praxi.

  Realizovali jsme vlastní projekty z ESF a taktéž jsme se podíleli jako partneři i na jiných projektech ESF. Podrobnější informace naleznete zde.

 • Certifikáty
  • certifikát_2
   ISO 9001 (cz)

  • certifikát_3
   Ochranná
   známka TSM

  • certifikát_4
   Akreditovaná
   vzdělávací
   instituce
   MV ČR

  • certifikát_5
   Akreditovaná
   vzdělávací
   instituce
   MŠMT

  • certifikát_6
   Člen
   Asociace
   pro
   elektronickou
   komerci

 • Školící prostory
 • Pořádáme pro Vás školení po celé České republice. Pokud si nevyberete z naší široké nabídky otevřených kurzů, rádi pro Vás uspořádáme zakázková školení na míru přímo ve Vaší firmě.

  Kde se semináře konají?

  BRNO, Hotel SLAVIA, Solniční 15/17, salonek

  - od hlavního vlakového nádraží tramvají č. 12 směr Technologický park, výstup zastávka Česká, poté cca 300 m pěšky

  BRNO, HOTEL CONTINENTAL, Kounicova 6, přednáškový sál  BRNO, Hotel Grand, Benešova 18-20, salonek  BRNO, učebna firmy TSM, Cejl 62 (světle zelená budova, vchod dvorním traktem, učebna ve 2. poschodí)

  Popis cesty od Hlavního nádraží ČD
  v Brně. Lze použít tramvaje:

  • č. 2 směr Stará Osada
  • č. 4 směr Obřany
  • Vystoupíte na zastávce Tkalcovská (třetí zastávka od Hlavního nádraží ČD). Po vystoupení půjdete cca 50 m směrem zpět. Po levé straně ulice Cejl je nově zrekonstruovaný dům č. 62 (zelené barvy). Projdete průjezdem do dvorního traktu, zde vchodem vpravo do budovy. Ve druhém poschodí vlevo se nachází učebny vzdělávací agentury. Do učeben je bezbariérový přístup.
   Při použití automobilu lze parkovat u obchodního domu ALBERT, který se nachází k blízkosti objektu, u světelné křižovatky ulic Cejl a Tkalcovská (parkoviště zpoplatněno).


   BRNO, učebna firmy TSM, Cejl 62 (světle zelená budova, vchod dvorním traktem, učebna ve 2. poschodí)
   Brno_Cejl_Ucebna_1.jpg
   Brno_Cejl_Ucebna_2.jpg
   Brno_Cejl_Ucebna_3.jpg

   ČESKÉ BUDĚJOVICE, Dům kultury METROPOL, Senovážné nám. 2, salonek


   ČESKÉ BUDĚJOVICE, Dům kultury METROPOL, Senovážné nám. 2, salonek

   HRADEC KRÁLOVÉ, Hotel Černigov, Riegrovo náměstí 1494, salonek   OLOMOUC, BEA centrum, tř. Kosmonautů 1288/1, salonek

   od hlavního nádraží 5 minut chůze nebo tramvají č. 1 (směr Nová ulice) nebo tramvají č. 5 (směr Trnkova)

   OLOMOUC, Regionální centrum, Jeremenkova 40b, salonek

   Jeremenkova 40b. Olomouc. Naproti nádraží ČD. Z autobusového nádraží – kteroukoliv tramvají směr vlakové nádraží ČD, první zastávku vystoupit – přímo naproti výšková budova – Regionální centrum.


   OLOMOUC, Regionální centrum, Jeremenkova 40b, salonek

   OSTRAVA, budova HOMOLA (Severomoravský vzdělávací institut) - šedozelená budova naproti tramvajové zastávky Osada Míru, Vratimovská 624/11, Ostrava - Kunčičky, salonek

   Z vlakového nádraží Ostrava-Svinov:

   Ze zastávky Svinov mosty horní zastávka, tramvají č. 4 (směr Nová Huť), cesta trvá 26 min, výstup na zastávce Osada Míru (zastávka je před budovou Institutu – šedozelená nová budova)

    

   Z hlavního vlakového nádraží:

   Od hlavního nádraží tramvají č. 2 (směr Výškovice), přestup na zastávce Karolina na tramvaj č. 4 (směr Nová Huť - pozor u tohoto přestupu se musí přejít na opačné nástupiště), výstup na zastávce Osada Míru (zastávka je před budovou Institutu – šedozelená nová budova), cesta trvá cca 25 minut

    

   nebo tramvají č. 1 (směr Dubina), přestup na zastávce Karolina na tramvaj č. 4 (směr Nová Huť - pozor u tohoto přestupu se musí přejít na opačné nástupiště), výstup na zastávce Osada Míru (zastávka je před budovou Institutu – šedozelená nová budova), cesta trvá cca 25 minut

    

   nebo tramvají č. 8 (směr Vřesinská), přestup na zastávce Karolina na tramvaj č. 4 (směr Nová Huť - pozor u tohoto přestupu se musí přejít na opačné nástupiště), výstup na zastávce Osada Míru (zastávka je před budovou Institutu – šedozelená nová budova), cesta trvá cca 25 minut

    

   POZOR!!! u tramvaje č. 4 musí být směr Nová Huť – jezdí ještě tramvaj směr Hranečník, ale na Hranečníku se musí přestoupit na druhou tramvaj č. 4, která jede směr Nová Huť.

    

   POZOR!!! – tramvaj č. 4 jezdí od 7 do 8 hodin každých 10 minut (7.04, 7.14, 7.24, 7.34, 7.44, 7.54 hod) a po 8 hodině jezdí každých 20 minut (8.14, 8.34, 8.54, 9.34 hod).
   PLZEŇ, Hotel CENTRAL, Náměstí Republiky 358/33, salonek

   Nám. Republiky 33, Plzeň


   PLZEŇ, Hotel CENTRAL, Náměstí Republiky 358/33, salonek

   PRAHA 1, učebna firmy TSM, Opletalova 1417/25 (vchod dvorním traktem, zadní budova, recepce č. 2)

   Učebny se nachází ve středu Prahy, naproti Hlavního nádraží, 200 m od Václavského náměstí. Ve vzdálenosti několika desítek metrů je stanice metra linky C - Hlavní nádraží a zároveň jedno z pražských železničních nádraží. Do 2 minut chůze jsou dostupné i tramvajové linky. Z Florence metro C (směr Háje), výstup Hlavní nádraží. Z Hlavního nádraží 5 minut chůze.
   PRAHA 1, učebna firmy TSM, Opletalova 1417/25 (vchod dvorním traktem, zadní budova, recepce č. 2)
   Praha_Opletalova_ucebna2.jpg
   Praha_Opletalova_ucebna3.jpg

   PRAHA 3, DŮM ODBOROVÝCH SVAZŮ, nám. W. Churchilla 2, přednáškový sál

   Nám. W. Churchilla 2, Praha. Tramvají č. 5, 9, 26 - výstup na zastávce Husinecká, jedna zastávka ze stanice metra C - Hlavní nádraží, vstup hlavním vchodem do budovy DOS. Autobus č. 135 z Florence (směr Jižní město) - výstup zastávka nám. W. Churchilla.


   PRAHA 3, DŮM ODBOROVÝCH SVAZŮ, nám. W. Churchilla 2, přednáškový sál
   Praha_Ucebna_1.jpg
   Praha_Ucebna_2.jpg

   ÚSTÍ NAD LABEM, Interhotel BOHEMIA, Mírové náměstí 6, salonek   VYŠKOV, salonek kavárny Style Cafe, Husova 11   ZLÍN, HOTEL MOSKVA, Náměstí Práce 2512, salonek

   Náměstí Práce 2512


   ZLÍN, HOTEL MOSKVA, Náměstí Práce 2512, salonek

   ZLÍN, Školící centrum Zlín, PYRA PRODUCT, Dlouhá 5617, salonek • Videoprezentace
 • Obchodní podmínky
 • Pokyny účastníkům
 • Naše aktivity
 • Sponzorujeme
Vzdělávací agentura TSM, spol. s r.o. - Facebook

Kontakty

TSM, spol. s r. o.
Dukelská 117/12
682 01 Vyškov

Telefon: 517 333 699
GSM: 736 216 375
info@tsmvyskov.cz
My status  tsm.prihlasky
My status  Napište nám

KATALOGY ODBORNÝCH SEMINÁŘŮ

listopad - prosinec 2018
Brno
PDF  
Ostrava, Olomouc
PDF  
Praha
PDF  

KATALOG LEKTORŮ

PDF  

E-mailový zpravodaj