Dnes je pátek 19. říjen 2018, svátek má Michaela

Nové lektorky našeho týmu

Novinka ze dne 30.04.2015

Rádi bychom Vám oznámili, že jsme do našeho lektorského týmu přivítali 4 nové lektorky. 


JUDr. Irena Spirová je absolventkou Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně, kde získala v oboru Právo a právní věda v roce 2013 titul magistry práv. Diplomovou a rigorózní práci obhájila na Katedře pracovního práva. V současné době pracuje jako právník ve Společné advokátní kanceláři Brno, kde se věnuje generální advokátní praxi se zaměřením na právo pracovní. Je spoluautorkou publikace "Vyznejte se v pracovním právu"' a odborných článků se zaměřením na problematiku pracovního práva. Je externí lektorkou pracovního práva na VUT v Brně. Je členkou redakční rady Ad Rem a členkou Kolegia expertů Asociace pro rozvoj kolektivního vyjednávání a pracovních vztahů. 
 
 
Nasťa Miklová je komunikační specialista a trenér NLP. Zaměřuje se na osobnostní, obchodní rozvoj a zvyšování výkonu v různých odvětvích. Při své práci využívá nejnovější poznatky z neuropsychologie k vytváření zisku v oblasti obchodu. Jejích služeb využívají ti, kteří si uvědomují, jak důležitou roli hraje v obchodě ovlivňování myšlení, emoce a chování lidí. 
 
 
PhDr. Helena Veličková je absolventka Filozofické fakulty v Brně, zkoušku na PhDr. složila v r. 1983. Grafologií se zabývá intenzivně od roku 1990. Vydala publikace: Grafologie - cesta do hlubin duše (Praha, Academia 2002, Grafologie - Nové pohledy (Computer Media, Kralice na Hané, 2013. V současnosti připravuje knihu Zločin v písmu - s využitím hojných archivních materiálů z trestních spisů Krajského soudu v Olomouci. 

 
Mgr. Klára Kadétová, Ph.D. působí jako dlouholetá lektorka soft skills, přičemž se specializuje na manažerské, obchodní a komunikační dovednosti, ve kterých má i bohaté praktické zkušenosti. Školení se snaží vést především prakticky, využívá celou řadu interaktivních a zábavných metod. Jedná se o různé hry, energetická cvičení, příkladové studie s postupným poutavým odhalováním správných principů aj. Lektorské činnosti se věnuje od roku 1997, ať už v rámci otevřených seminářů pro veřejnost nebo v rámci firemních školení vytvořených zákazníkům přímo na míru.


Věříme, že nové lektorky jsou velkým přínosem do našeho lektorského týmu :-)

Tým TSM

 

Vzdělávací agentura TSM, spol. s r.o. - Facebook

Kontakty

TSM, spol. s r. o.
Dukelská 117/12
682 01 Vyškov

Telefon: 517 333 699
GSM: 736 216 375
info@tsmvyskov.cz
My status  tsm.prihlasky
My status  Napište nám

KATALOGY ODBORNÝCH SEMINÁŘŮ

září - říjen 2018
Brno
PDF  
Ostrava, Olomouc
PDF  
Praha
PDF  
listopad - prosinec 2018
Brno
PDF  
Ostrava, Olomouc
PDF  
Praha
PDF  

KATALOG LEKTORŮ

PDF  

E-mailový zpravodaj

Nové lektorky našeho týmu | TSM