Letní škola v Hotelu ALLVET

Novinka ze dne 01.09.2014

V rámci projektu „Rozvojem osobnostních a profesních kompetencí učitelů MŠ a ZŠ k vyšší kvalitě vzdělávání“ (CZ.1.07/1.3.00/48.0022), jehož jsme partnerm, se v létě uskutečnila 5denní akce - Letní škola. Projekt je realizován v rámci OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost, oblast 7.1 Počáteční vzdělávání, 7.1.3  Další vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení.

Letní školy, která proběhla v Hotelu Allvet, se zúčastnilo 44 učitelek a 1 učitel z mateřských škol. Účastníci si zde rozvíjeli své dovednosti potřebné pro mentoring, dále profesní kompetence potřebné pro individualizaci a diferenciaci vzdělávání dětí a osobnostní dovednosti především v oblasti sebereflexe. 

Vzdělávací pobyt byl zpestřen i výletem za poznáním města Vyškova - návštěva Dinoparku, procházka městem, ... Nemůžeme zapomenout i na společenský večer, jehož součástí bylo venkovní grilování, k tanci a poslechu hrála živá hudba a účastníci měli možnost v rámci degustace vín, ochutnat vynikající moravské víno. V rámci projetku budou probíhat další vzdělávací semináře, na které se již teď těšíme :-)

Tým TSM

Letní škola v Hotelu ALLVET | TSM