Dnes je pátek 19. říjen 2018, svátek má Michaela

16. veletrh fiktivních firem

Novinka ze dne 18.02.2014

V pátek 14. února 2014 jsme svátek zamilovaných strávili na Gymnáziu a SOŠZE, kde se konal již 16. ročník fiktivních firem. Bylo nám ctí zasedat v porotě spolu s paní Ing. Danuší Růžičkovou z Úřadu práce Vyškov.
Celý veletrh se nesl v uvolněné a přátelské atmosféře. Studenti 3. ročníků vytvořili 4 společnosti s ručením omezeným z různých oblastí podnikání.
Jako první se nám představila společnost Banana Travel, s. r. o., která nabízí klientům cestování do exotických zemí. Další firmou byla Pálava, s. r. o. Jako je už z názvu firmy zřejmé, předmětem podnikání je produkce a prodej vín. Třetí v pořadí se představila společnost Eternity, s. r. o., která byla naším favoritem už od začátku. Tahle „holčičí“ firma nabízí prodej šperků a hodinek. Připravené propagační materiály a prezentace firmy byly zpracovány téměř na profesionální úrovni. Poslední společností, kterou tvořila parta osmi studentů, byla Laho Car, s. r. o. – prodejce aut ve Vyškově. Kluci prezentovali svou firmu velmi originálním způsobem, čím si od nás vysloužili třetí místo. Na druhém místě se umístnila firma Banana Travel, s. r. o. a první příčku obsadila již avizovaná společnost Eternity, s. r. o.
Všem účastníkům jsme věnovali propagační materiály firmy TSM, spol. s r. o.

Vzdělávací agentura TSM, spol. s r.o. - Facebook

Kontakty

TSM, spol. s r. o.
Dukelská 117/12
682 01 Vyškov

Telefon: 517 333 699
GSM: 736 216 375
info@tsmvyskov.cz
My status  tsm.prihlasky
My status  Napište nám

KATALOGY ODBORNÝCH SEMINÁŘŮ

září - říjen 2018
Brno
PDF  
Ostrava, Olomouc
PDF  
Praha
PDF  
listopad - prosinec 2018
Brno
PDF  
Ostrava, Olomouc
PDF  
Praha
PDF  

KATALOG LEKTORŮ

PDF  

E-mailový zpravodaj

16. veletrh fiktivních firem | TSM