Dnes je pátek 19. říjen 2018, svátek má Michaela

TSM vzdělávací agentura poskytla stáž studentce VOŠ

Novinka ze dne 17.05.2013

Vzdělávací agentura TSM, spol. s r.o. poskytla stáž studentce Vyšší odborné školy
 
Pro studenty Vyšší odborné školy, v Brně na Francouzské ulici, oboru Výrobní a obchodní management je povinností absolvovat tříměsíční stáž v oboru. Studentka Kateřina Šmoldasová při výběru vhodné firmy pro své téma absolventské práce „Marketing a propagace ve vzdělávací agentuře“ vybrala vzdělávací agenturu TSM, spol. s r.o. Na základě pohovoru jsme výzvu o poskytnutí stáže v naší agentuře přijali a zajistili studentce tříměsíční stáž. Studentka nám poskytla krátký rozhovor.
 
Proč sis pro svou stáž vybrala Vzdělávací agenturu TSM, spol. s r.o.?
Vzdělávací agentura TSM, spol. s r.o. je dle mého názoru vhodná k navržení nových forem propagace. V jednotlivých kapitolách své práce se postupně zabývám marketingem služeb – jelikož zkoumaná vzdělávací agentura spadá do této kategorie, byla moje volba jasná.
 
Jaký byl tvůj první dojem?
Prostředí vzdělávací agentury TSM, spol. s r.o. je velmi moderní a příjemné. Většinu stáže jsem absolvovala v sídle firmy ve Vyškově, kde mají prostornou moderní kancelář s veškerým sortimentem potřebným k administrativní činnosti. Také na mne velice dobře působil personál vzdělávací agentury, který tvoří samé mladé ženy s velmi dobrými komunikačními schopnostmi a vystupováním.
 
Jak praxe probíhala?
Na základě cílů mé absolventské práce, které spočívaly především v zhodnocení současného stavu marketingu a navržení případných inovací, a to zejména pro oblast propagace, šlo zejména o analýzu vnějších a vnitřních faktorů, které jsou pro marketing klíčové. Náplní stáže byla organizace seminářů, tvorba prezentací, expedice propagačních materiálů, tvorba písemných materiálů a spousta dalších činností.
 
Co jste se na stáži naučila?
Osvojila jsem si komunikační schopnosti se zákazníky i personálem, ale také trpělivost a disciplínu, kterou začínající zaměstnanec firmy potřebuje jako sůl. A hlavně jsem se naučila, že se celý život musíme učit a učit, aby nás nepředběhli mladší a odhodlanější.
 
Stáž slečně Šmoldasové přinesla nejen zkušenosti, ale také možnost vypraco­vat si absolventskou práci postavenou na reálných základech. Přejeme Kateřině, aby získala titul diplomovaného specialisty v oboru Výrobní a obchodní management.

Vzdělávací agentura TSM, spol. s r.o. - Facebook

Kontakty

TSM, spol. s r. o.
Dukelská 117/12
682 01 Vyškov

Telefon: 517 333 699
GSM: 736 216 375
info@tsmvyskov.cz
My status  tsm.prihlasky
My status  Napište nám

KATALOGY ODBORNÝCH SEMINÁŘŮ

září - říjen 2018
Brno
PDF  
Ostrava, Olomouc
PDF  
Praha
PDF  
listopad - prosinec 2018
Brno
PDF  
Ostrava, Olomouc
PDF  
Praha
PDF  

KATALOG LEKTORŮ

PDF  

E-mailový zpravodaj

TSM vzdělávací agentura poskytla stáž studentce VOŠ | TSM