Vybrané problémy pracovního práva


Kurz byl již uzavřen, v případě, že se chcete přihlásit volejte tel. 517 333 699.

Termín: čtvrtek 17. říjen 2019 - zahájení v 9:00 hodin (9:00 - 13:30 h)
Místo: BRNO, Vzdělávací centrum TSM, náměstí Svobody (1. patro, nad McDonald´s, vchod z ulice Zámečnická 2)

Popis cesty od Hlavního nádraží ČD v Brně: lze použít tramvaj č. 4 (směr Úvoz) nebo č. 9 (směr Lesná, Čertova rokle). Vystoupíte na zastávce náměstí Svobody (druhá zastávka od Hlavního nádraží ČD). Vzdělávací centrum TSM se nachází nad občerstvením McDonald´s  v 1. patře a vchod je z boku budovy, z ulice Zámečnická 2. Do učeben je bezbariérový přístup.
Při použití osobního automobilu lze parkovat v parkovacím domě Domini Park, na parkovišti před hotelem International nebo ve Velkém Špalíčku (vyznačeno v mapě).

Mapa
Zvětšit mapu
Cena: 1.900,- Kč ( v ceně je zahrnuta DPH, coffee break, písemný materiál )
Přednáší: JUDr. Petr BUKOVJAN
specialista na pracovní právo s praxí v kontrolní činnosti, člen Kolegia expertů AKV Praha

    
Další semináře s tímto lektorem
Akreditace:
Program: Aktuální změny v legislativě a nová soudní judikatura. Pracovní doba, dovolená a překážky v práci - rozvržení pracovní doby a pracovní režim, výhody a nevýhody pružného rozvržení, jak s nepřetržitými odpočinky, práva a povinnosti v oblasti dovolené, převod dovolené do dalšího roku, dovolená a kratší pracovní doba, kdy dovolenou krátit, problémy s propustkami a s posouzením rehabilitace zaměstnance, částečná nezaměstnanost, atd. Příprava na kolektivní vyjednávání - vztah zaměstnavatele a odborové organizace, virtuální odbory, průběh kolektivního vyjednávání, obsah kolektivní smlouvy, řešení sporů. Diskuse, dotazy.

Vytisknout informace o kurzuVytisknout informace o kurzu
KURZ Vybrané problémy pracovního práva 17.10.2019