Aktuality a sporné otázky pracovního práva – řešení nejčastějších kolizí mezi zaměstnanci a zaměstnavateli, informace o posledních legislativních změnách


Kurz byl již uzavřen, v případě, že se chcete přihlásit volejte tel. 517 333 699.

Termín: úterý 28. květen 2019 - zahájení v 9:00 hodin (9:00 - 13:30 h)
Místo: PRAHA 1, Vzdělávací centrum TSM, Opletalova 1417/25 (vchod dvorním traktem, zadní budova, recepce č. 2)
Učebny se nachází ve středu Prahy, naproti Hlavního nádraží, 200 m od Václavského náměstí. Ve vzdálenosti několika desítek metrů je stanice metra linky C - Hlavní nádraží a zároveň jedno z pražských železničních nádraží. Do 2 minut chůze jsou dostupné i tramvajové linky. Z Florence metro C (směr Háje), výstup Hlavní nádraží. Z Hlavního nádraží 5 minut chůze.
Mapa
Zvětšit mapu
PRAHA 1, Vzdělávací centrum TSM, Opletalova 1417/25 (vchod dvorním traktem, zadní budova, recepce č. 2)
Cena: 2.400,- Kč ( v ceně je zahrnuta DPH, coffee break, písemný materiál )
Přednáší: JUDr. Petr BUKOVJAN
specialista na pracovní právo s praxí v kontrolní činnosti, člen Kolegia expertů AKV Praha

    
Další semináře s tímto lektorem
Akreditace:
Program: Obsah semináře:
O čem může vzniknout pochybnost – sjednání šíře druhu práce a pracovní náplň, místo výkonu práce, pravidelné pracoviště a pracovní cesty, doba trvání pracovního poměru (kdy na dobu určitou a kdy už ne), kdy lze zaměstnance převést na jinou práci, pochybnosti o zdravotní způsobilosti zaměstnance k práci a možnosti s tím spojené, zrušení pracovního poměru ve zkušební době a nemoc, kdy jde o neuspokojivé pracovní výsledky a porušení „pracovní kázně“, - správné nastavení délky a režimu pracovní doby, výměra a čerpání dovolené, právo na pracovní volno a kdy je placené, atd.
Aktuální judikatura (nejen) Nejvyššího soudu v pracovněprávní oblasti.
Vyjádření ústředních státních orgánů a aktuální výkladová stanoviska AKV ve vztahu např. ke skončení pracovního poměru, odměňování, nepřetržitému odpočinku mezi směnami a v týdnu, dovolené nebo home office.
Přehled změn, které se v pracovněprávní oblasti staly nebo se připravují (základní informace podle stavu legislativy).
Diskuse, dotazy.
Aktuality ke dni konání semináře.

Vytisknout informace o kurzuVytisknout informace o kurzu
KURZ Aktuality a sporné otázky pracovního práva – řešení nejčastějších kolizí mezi zaměstnanci a zaměstnavateli, informace o posledních legislativních změnách 28.05.2019